Tarihçemiz

Şirket Yönetimi

          

                 Koçak Mermer&Granit ilk olarak 1987 yılında mermer ve granit alanında sektöre girmiş olup           edinmiş olduğu tecrübe ve birikimler ile birlikte 1993 yılında Koçak Mermer&Granit Limited Şirketini           kurmuştur.

                 Koçak Mermer&Grani olarak sürekli kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilk sırada yer           almaktadır. Firmamızda talep ve istek doğrultusunda her türlü iç dış mutfak banyo zemin kaplama           inşaat mezar yapımı gibi her türlü Mermer ve Granit dekorasyonları kendi imalat hanemiz ve tecrübeli           ekibimiz tarafından her türlü özen ve itina ile müşteri talepleri göz önünde bulundurarak yapılmaktadır.

                 Koçak ailesi olarak amacımız, kaliteden ödün vermeyerek daha uzun yıllar bu alanda faliyetlerimize           devam etmek ve müşterilerimizin taleplerine en güvenilir ve çabuk şekilde cevap vermektedir. Altına           imzasına attığımız her işimizin her müşterimizin firmamız ve bizim için ne kadar değerli olduğunu           biliyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur. Siz düşleyin bizde sizin keyif alacağınız şık ve           güzel mekanlar yaratalım.